تپسی‌پک، ارزان‌ترین پیک تهران! با ثبت کد تخفیف tpckt روی دو سفارش اول خود، 100% تخفیف بگیرید.

ورود به تپسی پک

درباره تپسی

تپسی یک سامانه هوشمند درخواست حمل‌ونقل آنلاین است که سفرهای درون شهری را راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر می‌کند.
چشم‌انداز ما، ایجاد تاثیر چشمگیر و ماندگار در زندگی مردم کشورمان بر پایه‌ی تکنولوژی است. با این چشم‌انداز و با تمرکز بر حوزه حمل و نقل، برآنیم تا با یک تیم حرفه‌ای و با به کارگیری فناوری‌های پیشرفته، مسائل پیچیده حمل و نقل شهری را حل کنیم.
تپسی امروز، با ارائه سرویس‌های متنوع در حوزه حمل و نقل داخل شهری، در کنار شماست. توسعه و پیاده‌سازی نرم‌افزار تپسی توسط یک تیم متخصص ایرانی انجام شده و افتخار می‌کنیم که در طول دوران فعالیت‌مان، توانسته‌ایم پذیرای طیف بزرگی از متخصصان از جمله رتبه‌های برتر کنکور، المپیادی‌ها و نخبگان بازگشته به کشور باشیم.

تپسی از نگاه آمار

 • سال تاسیس: 1395
 • تعداد سرویس‌ها: 8
 • تعداد شهرهای فعال: +15
 • تعداد نیروی انسانی فعال: +1000
 • تعداد رانندگان ثبت‌نام شده: +1.400.000

داستان شکل‌گیری

آغاز داستان تپسی، به بهمن 1394 برمی‌گردد. زمانی که میلاد منشی‌پور و حمید مهینی، با هدف راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی، به کشور بازگشتند و با همراهی هومن دمیرچی، پایه‌های اولیه‌ی تپسی را شکل دادند. در ادامه و با همراهی یک تیم ده نفره از برنامه‌نویسان متخصص کشور، طراحی و توسعه محصول تپسی را آغاز شد. نسخه اولیه تپسی در خرداد 1395 به بازار عرضه شد. در طول این مدت، سرمایه‌گذاری اولیه‌ی شرکت توسط سه موسس تامین شد. در ادامه تپسی بسیار سریع رشد کرد و توانست در چند مرحله، سرمایه لازم برای رشد خود را جذب کند. حالا تپسی، در 13 استان کشور به همراه شهرهای تابعه آنها فعال است و خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌کند.

منافع تپسی برای کاربران

کاربر راننده

 • درآمد بیشتر
 • ساعت کاری منعطف
 • امنیت بیشتر سفر

کاربر مسافر

 • هزینه کمتر
 • کیفیت بیشتر سفر
 • امنیت سفر
 • در دسترس بودن

ارزش‌های ما

 • هوشمندی
 • ما معتقدیم که هوشمندی، باید مهم‌ترین عامل تمایز تپسی باشد. تعریف ما از هوشمندی، معادل استفاده از فناوری نیست. ما معتقدیم که تک‌تک اقدامات و فعالیت‌های ما اعم از تجزیه و تحلیل موضوعات، راه‌حل‌یابی، تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و مانند آن، باید هوشمندانه باشد.

 • مشتری‌محوری
 • ما در تپسی، شانس این را داریم که با میلیون‌ها نفر از مردم کشورمان، به عنوان کاربر در ارتباط باشیم. تردید نداریم که تداوم حضور و توسعه ما در بازار، وابسته به میزان پاسخگویی‌مان به نیازهای کاربران است. از دید ما، کاربرانمان سرمنشا اصلی تصمیمات و اقدامات‌مان هستند. همین است که تلاش می‌کنیم از تمامی ابزارها و رسانه‌های موجود، برای تعامل با کاربران و شنیدن نکات و خواسته‌هایشان استفاده کنیم.

 • نوآوری
 • ما تلاش می‌کنیم در مواجهه با مسائل مختلف، خارج از چارچوب‌های مرسوم فکر کرده و به راه‌حل‌های نوآورانه فکر کنیم. برای همین است که در تپسی، ما معتقدیم که ممکن کردن «غیرممکن»ها کار ماست.

 • نتیجه‌گرایی
 • برای ما مهم است که تلاش‌هایمان، معطوف به نتیجه باشد، آن‌ هم نتیجه‌ی درست و اثرگذار. بنابراین تمام برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌های ما، به نحوی است که بتوانیم کارهایمان را به نتیجه برسانیم. چنانچه نتیجه‌ی مثبت گرفتیم از اثرات آن بهره می‌گیریم و چنانچه نتیجه کاری منفی بود، تلاش می‌کنیم دلایل و مشکلات را شناسایی کنیم و برای بهبود اقدامات و عملکرد آینده، از آن درس‌آموزی‌های آن استفاده کنیم.

 • رشد و توسعه تیم
 • ما معتقدیم که موفقیت و رشد تپسی، نتیجه‌ی موفقیت و رشد تک تک اعضای تیم است. بر همین اساس رشد، یادگیری و پیشرفت حرفه‌ای همکارانمان، از ارزش‌های اصلی ماست.

 • بلندهمتی
 • ما هیچ‌گاه به کم قانع نمی‌شویم و همیشه به دنبال بهترین‌ها هستیم. با فتح هر قله، به قله‌های بلندتر فکر می‌کنیم و ترسی از موانع و مشکلات نداریم.

 • اثرگذاری اجتماعی-اقتصادی
 • ما همیشه به دنبال اثرگذاری برای بهبود زندگی مردم کشورمان هستیم. ارتقاء کیفیت زندگی کاربران و همکارانمان، اصلی‌ترین انگیزه‌ی ما برای ادامه‌ی مسیر است. این موضوع برای ما نه یک رویکرد موقت «مسئولیت اجتماعی»، بلکه یک رویکرد راهبردی دائمی و ذاتی است.

مسئولیت اجتماعی

ما متعهدیم که خدمات‌مان را برای افراد دارای معلولیت، دسترس‌پذیر کنیم. مفهومی که در بسیاری از کشورهای پیشرفته، به بخشی از استاندارد صنایع مختلف و توسعه شهری تبدیل شده، اما در کشور ما، فاصله زیادی تا شرایط ایده‌آل دارد.
ما دسترس‌پذیر کردن خدماتمان برای افراد دارای معلولیت را از ابتدای سال 98 اغاز کردیم. مهم‌ترین اقداماتی که تا به امروز در این حوزه انجام داده‌ایم به شرح زیر است:

اردیبهشت 98

 • اپلیکیشن تپسی برای افراد نابینا، دسترس‌پذیر شد.
 • گزینه‌های «ناشنوا/کم‌شنوا» و «دارای عصا/ویلچر» به پروفایل مسافر در اپ تپسی اضافه شد. در صورت انتخاب این گزینه توسط مسافر، شرایط خاص مسافر به راننده اطلاع‌رسانی می‌شود

تیر 98

 • کمسیون سفرهای افراد دارای ویلچر صفر شد تا درآمد رانندگان از این سفرها افزایش یابد. در مقابل از رانندگان خواسته شد زمان قبول سفر این کاربران، فضای کافی برای ویلچر را در نظر داشته باشند و در صورت نیاز، برای پیاده و سوار شدن به کاربر کمک کنند.

مهر 99

 • گزینه «ناشنوا هستم» به پروفایل اپلیکیشن راننده اضافه شد. در صورت انتخاب این گزینه از سمت راننده، مسافر از شرایط راننده آگاه می‌شود و همچنین گزینه تماس تلفنی با راننده نیز غیر فعال می‌شود.

تیم تپسی

استعداد و سخت‌کوشی از ویژگی‌های بارز کارکنان تپسی است. ما بهترین‌ها را استخدام می کنیم و بهترین مسیر شغلی را برای آنان فراهم می آوریم. در تپسی همیشه جا برای پیشرفت هست؛ چرا که معتقدیم رشد هر سازمانی نتیجه پیشرفت و رضایت شغلی همه کارکنان آن سازمان است. ما در فضایی صمیمی و در گروه های کاری مختلف، دانش و اطلاعات‌مان را به اشتراک می گذاریم تا بهترین راه حل‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آوریم.

مهم‌ترین ویژگی تپسی برای من اینه که به شدت امکان رشد و یادگیری بهم داده. علیرغم اینکه من در ورود به شرکت تجربه کمی داشتم، به من کاملا اعتماد کردن و مسئولیت‌های مهمی رو به عهده‌ام گذاشتن. این رویکرد باعث شد توی این ۵ سال در تپسی از خطا کردن نترسم و تجربه کنم و یاد بگیرم. به دور از شعار و از صمیم قلب می‌گم تپسی برای من خانواده‌ است. از نظر من حمل و نقل بخش مهمی از جامعه‌ است و من به عنوان عضوی از تپسی، یکی از بزرگترین مجموعه‌های فعال توی این صنعت، حس فوق‌العاده‌ای از حضور در این بخش مهم دارم. حس تاثیرگذاری.

حمید کاظمی
مدیر واحد ارتباط با مشتریان

تپسی برای من مثل دانشگاهه. تمام این سال‌ها از محیط به شدت پویای تپسی یاد گرفتم و هیچوقت حس نکردم دیگه جایی برای پیشرفت توی تپسی وجود نداره. به نظر من یکی از ارزشمندترین ویژگی‌های تپسی اینه که برای ارتقا و آموزش تیمش هزینه می‌کنه. توی تپسی رفتار سازمانی خیلی اهمیت داره و رفتار سازمانی حرفه‌ای رو بین تمام بچه‌های تیم میشه دید. توی تپسی به من اعتماد شد، با اشتباهاتم کنار گذاشته نشدم و برای اثرگذاری‌های مثبتم تشویق شدم.

مریم نوین‌فر
سرپرست واحد شکایت

تپسی به آدم‌ها فرصت ایده‌پردازی می‌ده و برای ایده‌هاشون ارزش قائل میشه، به افراد اعتماد می‌کنه و جسارت ریسک کردن می‌ده و همیشه راه رو برای پیشرفت باز می‌ذاره. جریان یادگیری هیچ‌وقت توی تپسی متوقف نمیشه و همیشه یک تجربه و چالش جدیدی وجود داره که حل کردنش، اشتیاق و انگیزه لازم رو برای ادامه مسیر به آدم می‌ده. شاید جریان کار توی تپسی خیلی سریع و پرفشار باشه، ولی این باعث می‌شه با یک سال کار کردن توی تپسی به اندازه ده سال تجربه کسب کنی و این برای من خیلی ارزشمنده.

فراز خسروانی
سرپرست تحلیل عملکرد

از نظر من یکی از مهم‌ترین آورده‌های تپسی برای اعضای تیمش، توسعه فردیه. سرعت رشد مجموعه تپسی به شدت بالاست و این باعث می‌شه تپسی، تک تک افراد رو همراه با خودش رو به جلو، پیش ببره و باعث رشد اون‌ها بشه. تپسی جامعه هدف بزرگی داره و اینجا، هر قدمی که برمی‌داری یک تاثیر مستقیم یا غیرمستقیم بر زندگی افرادی می‌ذاره که به صورت روزمره با تپسی سروکار دارن و این یک تجربه فوق‌العاده جذابه. تپسی دنبال خلق ارزشه و برای همین افرادی رو جذب می‌کنه که همین رویکرد رو دارن و برای حل مسئله و باز کردن گره‌ها اشتیاق و علاقه دارن.

بردیا میرزایی
مدیر محصول
به خانواده تپسی بپیوندید
اگر فکر می کنید آدم خوش‌فکر و باانگیزه ای هستید و به اندازه کافی انرژی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه خود دارید به ما بپیوندید. ما استعداد و توانایی های شما را ارج می نهیم و شرایطی فراهم می آوریم تا شما بتوانید مسیر رشد و ترقی را سریع و آسان طی کنید. افتخار ما همکاری با افرادی سخت‌کوش، مستعد و بلندپرواز است.
مشاهده‌ی فرصت‌های شغلی