راهکارهای تپسی برای
مدیریت سفرهای شهری سازمان‌ها

اگر به دنبال راهکار مناسبی برای سفرهای کاری کارکنان، مشتریان یا مهمانان سازمان خود هستید، می‌توانید از خدمات سازمانی تپسی استفاده کنید.

با استفاده از راهکارهای سازمانی تپسی، کارکنان شما می‌توانند به راحتی در هر زمان و هر کجا تپسی بگیرند و به کارهای خود رسیدگی کنند.

تپسی راهکارهای مختلفی برای سازمان‌ها دارد. با استفاده از راهکارهای سازمانی تپسی، هم هزینه‌ی کمتری برای سفرهای درون‌شهری کارکنان می‌پردازید و هم رفت و آمدشان را تسهیل می‌کنید.

بسته‌های سفر تپسی

با استفاده از بسته‌های سفر تپسی می‌توانید جابه‌جایی کارکنان و حتی مشتریان خود را به‌صرفه‌تر و راحت‌تر کنید. برای خرید کافیست یکی از بسته‌های زیر را انتخاب و اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

پنل سازمانی تپسی

پنل سازمانی تپسی به شما کمک می‌کند تا سفرهای شهری مورد نیاز کارکنان خود را به راحتی مدیریت کنید و آنها بدون نگرانی از دریافت رسید یا گزارش سفرهای انجام‌شده در هر بازه‌ی زمانی بتوانند به راحتی سفرهای کاری خود را انجام دهند.

با استفاده از این پنل به راحتی می‌توانید صورتحساب خودکار و گزارش‌گیری آنلاین داشته‌باشید و به صورت اعتباری هزینه‌ی سفر کارکنان خود را پرداخت کنید. برای درخواست استفاده از پنل سازمانی، اینجا کلیک کنید .