درآمد بالاتر برای رانندگان تپسی

با تپسی به زندگیت می‌رسی!

مزایای کار در تپسی

رییس خود باشید

روز و ساعت کاری‌تان را خودتان انتخاب کنید. کسب درآمد بالا در این شغل به معنای از دست رفتن فرصت فراغت و لذت‌ بردن از زندگی نیست.

درآمد بالاتری داشته باشید

درآمد میلیونی در انتظار شماست. ساعت کاری انعطاف‌‌پذیر باعث می‌شود هر ساعت از شبانه‌روز برای شما فرصتی باشد برای کسب درآمد بیش‌تر.

تسهیلات ویژه دریافت کنید

از پیشنهادهای ویژه برای رانندگان تپسی بهره‌مند شوید؛ پیشنهادهایی برای کسب درآمد و رفاه بیش‌تر.طرح‌های تشویقی، جایزه‌ها و خدماتی که تپسی برای رانندگان در نظر می‌گیرد، پیوسته رو به بهبود است و کیفیت زندگی حرفه‌ای شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

راننده، بزرگ‌ترین سرمایه‌ تپسی

هر سفر، یک تجربه‌‌ی تازه است و رانندگان تپسی هرروز همسفر مردم شهرشان هستند.
تجربه‌ی رانندگان را از فضای کاری که در تپسی دارند، از زبان خودشان بخوانید:

کار در تپسی تغییر چشم‌گیری در میزان درآمدم به وجود آورد. تعداد زیاد درخواست‌ها باعث شد هیچ اتلاف وقتی نداشته باشم و به‌راحتی با ۱۰ ساعت کار روزانه، به درآمد ۴ میلیون تومان در ماه برسم و رفاه بیش‌تری داشته باشم.

مجید فاطمی

با دوبرابر شدن درآمدم در ماه اول فعالیت در تپسی، تصمیم گرفتم وقت بیشتری از روزم را مشغول فعالیت باشم؛ چرا که به من ثابت شد با فعالیت در هر ساعتی از شبانه‌روز، درآمد خوبی خواهم داشت.

ایمان حاجیلو

من با اشتغال در تپسی حس آرامش، محبت و احترام در کار را لمس کردم. در دسترس بودن همیشگی تیم پشتیبانی، این اطمینان را به من داده که بتوانم با خیالی آسوده کار کنم.

حیدری

برای من به‌عنوان یک دانشجو، تپسی شرایطی را ایجاد کرد تا نهایت بهره را از اوقات فراغتم ببرم. انعطاف ساعت کاری در تپسی به من این فرصت را داد که در زمان دلخواهم فعالیت کنم و درآمد داشته باشم.‌

میثم بحرینی